Foto: Jeroen Gast
Niels Honig, lid van de Raad van Commissarissen sinds september 2025, neemt de rol van voorzitter van hem over. Met deze benoeming draagt hij bij aan een sterke en evenwichtige Raad van Commissarissen. Daarnaast is tijdens de Algemene Ledenvergadering Jeroen Gast benoemd tot lid van de Raad van Commissarissen. Met zijn komst bestaat de RvC van Centramed opnieuw uit zes leden en is deze weer op volle sterkte.
Namens de Directie van Centramed:
“Wij danken Jean‑Paul Essers hartelijk voor zijn jarenlange inzet en betrokken voorzitterschap van de Raad van Commissarissen. Met zijn bestuurlijke ervaring, scherpe blik en toewijding heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling en positionering van Centramed. Tegelijkertijd feliciteren wij Niels Honig met zijn benoeming tot voorzitter en Jeroen Gast met zijn toetreding tot de Raad van Commissarissen. Wij wensen beiden veel succes bij het vervullen van hun nieuwe rollen en zien uit naar de verdere samenwerking.
Jeroen Gast (1970) is zijn loopbaan begonnen als fysiotherapeut. In de loop der jaren vervulde hij verschillende managementfuncties, onder andere bij PsyQ, de Parnassia Groep en Palier, waar hij doorgroeide tot bestuurder. Sinds 2018 is hij bestuurder van Fivoor, een instelling voor forensische en intensieve geestelijke gezondheidszorg en reclassering, ontstaan uit een fusie tussen Palier, Aventurijn en Stichting De Kijvelanden. Binnen Fivoor is hij verantwoordelijk voor onder meer bedrijfsvoering, ICT, financiën, control, vastgoed en HRM.
Daarnaast is Jeroen Gast, vanuit zijn functie bij Fivoor, voorzitter van de Stichting Verslavingszorg GGZ (SVG) en voorzitter van de Gebruikersvereniging USER. Zijn kennis van de GGZ-sector en zijn brede bestuurlijke ervaring vormen een waardevolle aanvulling op de expertise die binnen de Raad van Commissarissen van Centramed is vertegenwoordigd.